Termínová listina závodů a soustředění

 

Předběžná termínová listina jaro - léto 2018.

Organizace přihlášek a odjezdů k jednotlivým závodům budou průběžně aktualizovány.

Brno                                27. -28.1.               sobota odpoledne, neděle dopoledne2008 a mladší

 

Soustředění Hodonín         8.- 11.2. 2018                  Výběr -  bazén Hodonín

 

Žďár nad Sázavou            17.2.                       Půldenní závody pro 2006 a mladší

Opava                             17.-18.2.                 Sobota odpoledne, neděle dopoledne. Pro 2007 a starší

Brno                               24.2.                       Odpoledne jeden závod na 800 nebo 1500 2008 a starší

Blansko                          3.3.                         půldenní závody, pro 2008 až 2011

Karviná                           10.3.                       Karvinský motýlkářský pětiboj

Hodonín                         17.3.                       Velká cena Hodonína

Boskovice                       24.3.                       půldenní závody, muži, ženy 2010 a starší

Brno                               24.3.                       celodenní závody,06 a mladší

Zlín                                 31.3.                       Plavecká šestihodinovka

Prostějov                          7.4.                        celodenní závody, pro 2006 až 2010

Brno                                7.4.                         celodenní závody, pro 2000 až 2005, Lužánky na 50-ce

Brno                                8.4.                         Brněnská šipka, pro 2006 a mladší

Blansko                          14.4.                        Blansko pro 2004 a starší

Praha                             14.4.                        Jarní cena Prahy, závody na 50-ce

Praha                              15.4.                       M ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v DP

Vyškov                            21.4.                       celodenní závody, pro 2000 až 2008

Jihlava                             21.4.                       celodenní závody,pro 2000 a mladší (08)

Uherský Brod                   28.4.                       celodenní závody, 04 a mladší

 

Soustředění  - Pátek       27.4. až úterý 1.5.     VÝBĚR

 

Brno                               5.5.                        Krajské přebory dorostu a dospělých 2003 a starší

Brno                               5.-6. 5.                   Sobota odpoledne, neděle dopoledne Pro 2004 až 2007

Blansko                          2.6.                        Krajské přebory 2007 – 2008

Brno                               9.-10.6.                  Krajské přebory 2004-2006

Tovačov                          16.6.                      Tovačovský maraton DP

Bruntál                           23.-24.6.                Letní pohár pro 2008

Prostějov                        23.-24.6.                Letní pohár pro 2007

Seč                               23.6.                      Memoriál Miroslava Kroufka DP

Lužice                           23.6.                      Lužické míle 2018 na 50, 400,800 a 1600 m

Zlín                                30.6.-1.7.                Mistrovství ČR pro 2005

České Budějovice           30.6.-1.7.                Mistrovství ČR pro 2004

Kopřivnice                      30.6.-1.7.                Mistrovství ČR pro 2006

Brno                               1.7.                       Brněnský GAROMA+maraton DP

Opava                             21.-22.7.                M ČR žactva, Slezský pohár DP

Dolní Vltavice                   28.-29.7.               O Pohár starosty Černé v Pošumaví DP

Těrlicko                            4.8.                      O pohár města Havířova DP

Veselí nad Lužnicá           11.8.                      Veselská hodinovka DP

Račice                             25.-26.8.               M ČR na 5 a 20 Km DP

Mělice                              8.-9.9.                  O pohár Lídy Jelínkové, Podzimní rožeň, Superfinále žactva DP