Termínová listina závodů a soustředění

 
Předběžný rozpis závodů na sezónu 2019
 

Brno                          12.1.                         Soutěž družstev

Brno                          2. -3.2.   sobota odpoledne, neděle dopoledne

2009 a mladší

Opava                       2.-3.2.   Sobota odpoledne, neděle dopoledne

                                                        Pro 2008 a starší

 

Soustředění Hodonín Sobota 9.- Úterý 12.2. 2019 Výběr

 

Blansko                       2.3.        půldenní závody, pro 2009 až 2012

Zlín                              9.-10.3.  Plavecká šestihodinovka

Hodonín                     16.3.       VC Hodonína

Bruntál                        16.-17.3. VC Města Bruntálu v pětiboji

Olomouc                     17.3.      VC Olomouce, závody na 50-ce

Boskovice                    23.3.     půldenní závody, muži, ženy 2011 a starší

Brno                            23.3.     celodenní závody,07 a mladší

Karviná                         23.3.     Karvinský motýlkářský trojboj

Brno                             23.3.     Odpoledne jeden závod na 800 nebo 1500 2009 a starší

Ústí nad Labem             5.-7.4.    VC Ústí

Prostějov                      6.4.       celodenní závody, pro 2007 až 2011

Brno                             6.4.       celodenní závody, pro 2001 až 2006

                                                             Lužánky na 50-ce

Brno                             7.4.        Brněnská šipka, pro 2009 a mladší

Blansko                       13.4.       pro 2008 a starší

Znojmo                        13.4.       Aprílová vlnka

Praha                          13.4.       Jarní cena Prahy, závody na 50-ce

Praha                          14.4.       M ČR žactva, kadetů, dorostu a

 dospělých v DP

Vyškov                         20.4.      celodenní závody, pro 2001 až 2009

Jihlava                          27.4.      celodenní závody,pro 2001 a mladší (09)

Uherský Brod                27.4.       celodenní závody, 05 a mladší

Brno                             27.4.        půldenní závody pro 2007 a mladší

Brno                             27.4.       Krajské přebory dorostu a dospělých

                                                                     (2004 a starší)

Ostrava                         3.-5.5.     1.kolo ČP – VC Ostravy

Brno                             4. -5. 5.    Sobota odpoledne, neděle dopoledne Pro 2004 až 2007

 

                                Soustředění Pátek 10.5. až úterý 14.5. VÝBĚR

 

Kuřim                           11.5.         půldenní závody

Pardubice                     17.-19.5.   2.kolo ČP – VC Pardubic

Hodonín                      18.5.        Krajské přebory 2008 – 2009

Brno                             25.-26.5.   Krajské přebory 2005-2007

Tovačov                         25.5.        Tovačovský maraton DP

                                    1.6.- 2.6.  3.kolo ČP – místo neurčeno

Zábrodí u Čer. Kostelce  1.6.         Na Špince přes Špinku DP

Plzeň                            8.-9.6.      Memiriál J. Fichtla M ČR 10 Km DP

Kopřivnice                      8.-9.6.      Letní pohár pro 2009

Prostějov                       8.-9.6.      Letní pohár pro 2008

Zlín                              15.-16.6.    Mistrovství ČR pro 2005

Nový Jičín                     15.-16.6.    Mistrovství ČR pro 2007

Plzeň                           15.-16.6.    Mistrovství ČR pro 2006

Lužice                         22.6.         Lužické míle na 50, 400,800 a 1600 m

Boskovice                     22.6.         Boskovický závod, pro 2010 a mladší

Seč                              29.6.         Memoriál Miroslava Kroufka DP

Brno                             30.6.          Brněnský GAROMA+maraton DP

Opava                           20.-21.7.    M ČR žactva, Slezský pohár DP

Dolní Vltavice                27.-28.7.    O Pohár starosty Černé v Pošumaví DP

Račice                         4.8.            další kolo ČP DP

Veselí nad Lužnicá       11.8.           Veselská hodinovka DP

Těrlicko                       17.8.          O pohár města Havířova DP

Račice                        24.-25.8.     M ČR na 5 a 20 Km DP

Pastviny                      31.8.          Pastvinský maraton DP

Mělice                         7.-8.9.       O pohár Lídy Jelínkové, Podzimní rožeň,

                                                   Superfinále žactva DP