Oddílové závody

19.12.2017 08:10

Vážení rodiče,

 

v příloze naleznete časy ze včerejších závodů. Oddilove zavody 2017.pdf (276,3 kB)

 

Omlouvám se pokud na pár dětí nezbyly medaile, ale použili jsme medaile, které nám zůstaly z předchozích oficiálních závodů (Velká cena, Sprinty atd.). Jelikož jich zbylo okolo 60ks a v minulosti se závodů zúčastňovalo okolo 60 dětí, doufal jsem, že to vyjde.

 

Přišlo však 96 dětí, což nás trochu zaskočilo, nicméně jsme velmi rádi, že byla takováto vysoká účast a že jsme to ve dvou hodinách stihli. Medaile jsme se snažili rozdat těm nejmenším dětem a tam to doufám vyšlo. Pokud se na někoho ve věku 10 let a níže (a nejedná se o závodního plavce) nedostalo, dejte mi prosím vědět a pokusím se medaile zajistit po Vánocích.

 

K časům a výsledkům: prosím, abyste neporovnávali časy a dosažené umístění. Při ručním měření je chyba cca +/- 0,2 sekundy a tudíž teoreticky dva plavci, kteří reálně doplavali stejně, můžou mít změřený ruční čas až o 0,4 sek rozdílný. Na závodech se to řeší cílovým rozhodčím, který zapisuje a určuje pořadí v cíli. Na základě cílového se pak ruční časy upravují (pokud je potřeba).

 

Tolik jenom na vysvětlenou, aby se někdo nedivil, že na vlastní oči viděl jak Franta těsně dohmátl před Tondou, ale Tonda má napsaný o desetinu lepší čas.

 

Jinak doufám, že se Vám závody líbili, nám trenérům a rozhodčím určitě ano.

 

Přejeme hezké svátky.

 

Jiří Beneš