O Pohár Javořiny Uherský Brod

18.04.2015 08:40

V sobotu 18.4. jsme se zúčastnili tradičních, silně obsazených závodů v Uherském Brodu. Závodů se zúčastnila řada oddílů z Moravy a Slovenska a plavalo se skutečně v silné konkurenci. Za náš tým se zúčastnili: Áda Benešová, Jirka Kalina, Monika Hasilová, Terka Holíková, Kája Vlasáková a Martin Beneš. Náš tým poskládaný zejména z mladších závodníků tentokrát na medaile nedosáhl. Nejlepšího umístění dosáhla Áda Benešová čtvrtým místem na 100m motýl, dále Jirka Kalina měl dvě umístění v první desítce. Za zmínku určitě stojí i skutečnost, že benjaminek našeho týmu Martin Beneš v den svých 8. narozenin zvládl velmi solidně zaplavat 50m motýl a porazil plavce i o 2 roky starší.

 

Výsledky: https://www.statistikaplavani.cz/tl_vys/3051_Vysledky_Javorina2015.pdf