McRAI Cup 2016 - Časovka na Jelení hlavu, Třebíč

11.06.2016 20:48

V  Třebíči a jeho okolí proběhl již čtvrtý ročník perfektně, organizačně zajištěných závodů McRAI Cup, který je sérií šesti vytrvalostních závodů v běhu, duatlon, aquatlonu, cross-country, triatlonu a cyklistické časovce.  

Posledního závodu série Časovky na Jelení horu o délce 6,8 km, která vedla zvlněným terénem s náročným závěrečným stoupáním se zúčastnil i náš Tomáš Kasík a s časem 15:04 si dojel ve věkové skupině dorost 16 a 17 let pro stříbrnou medaili.

Tomovi se navíc, díky výborným, vyrovnaným výkonům v celé sérii závodů McRAI  (jedna zlatá a tři stříbrné) podařilo nasbírat  385 bodů, které jej vynesly na první příčku série a přivezl tak pro náš oddíl v kategorii dorostenci Zlatý McRAI pohár.

Děkujeme za reprezentaci našeho klubu a gratulujeme !!

Fotky ze závodu:  Fotogalerie

Další informace k závodům: www.triatlon-trebic.cz/mcrai-cup-2016/